تیشرت تبلیغاتی تعداد کم

تولید تیشرت تبلیغاتی تعداد کم و رنگ دلخواه

تیشرت تبلیغاتی تعداد کم

مشخصات تیشرت تبلیغاتی های تبلیغاتی

تولید تیشرت تبلیغاتی تعداد کم و رنگ دلخواه  و ارائه کالیته رنگ بسیار گسترده در شرکت تولیدی جامه صنعت برای شما عزیزان فراهم شده است تا بر اصل مشتری مداری باشیم .

ما در تولید جامه صنعت به علت کیفیت بالا در متریال پارچه تمام محصولات خود را باضمانت در کیفیت عرضه می کنیم.معمولاً تیشرت های انتخاب شده برای تبلیغات یقه دار سه دکمه می باشد.

تیشرت تبلیغاتی تعداد کم می تواند بنا به در خواست مشتری به رنگ دلخواه ومدل متناسب انتخاب گردد. تولیدات محصولات تبلیغاتی در صنعت تبلیغات پوشاک نیز جایگاه ویژه و خاصی دارد.

ازجمله کالای تبلیغاتی می توان به انواع کاپشن و شلوار تبلیغاتی، پیراهن وشلوار تبلیغاتی، کاپشن های زمستانی، کلاه تبلیغاتی و انواع پوشاک تبلیغاتی اشاره کرد.

گروه تولیدی جامه صنعت توانایی تولید ماهیانه ۱۵۰۰۰انواع تیشرت های تبلیغاتی با دستگاه کاملا پیش رفته صنعتی را دارا میباشد و رنگ تیشرت و تولید تیشرت تبلیغاتی تعداد کم کاملا سلیقه ای و بنا به درخواست شما عزیزان انتخاب می باشد.

گروه تولیدی جامه صنعت

شرکت تولیدی جامه صنعت با پیشرفته ترین و بروزترین دستگاههای دوخت وارد عرصه تولید انواع لباسکار و تولید تیشرت تبلیغاتی و لباس فرم اداری شده است .

کارخانجات تولیدی جامه صنعت باعث اشتغال تعداد انبوه از صنعتگران و کارگران محترم در عرصه تولید میباشد هدف شرکت  ما به این معنی بوده که همواره رضایت مندی مشتری در اولویت اول قرار دارد.

تیشرت تبلیغاتی تعداد کم معمولا دارای رنگ بندی های متنوع است که با توجه به شرکت در خواست کننده این رنگها انتخاب میشوند.

خرید تیشرت تبلیغاتی یک رو پنبه

جنس پارچه ها معمولا با جنسی است که بتوان به راحتی نشانه های تبلیغاتی را روی آن انجام داد.

تیشرت ها در دو فرم آستین بلند و آستین کوتاه موجود هستند ،معمولا تقاضای تیشرت آستین کوتاه میشود.

معمولا تیشرت های جهت تبلیغات یقه گرد هستند البته با توجه به در خواست مشتریان میتوان تیشرت  را با یقه های متفاوت تولید کرد.

تولیدی لباس فرم و لباسکار با کیفیت و ضمانت پارچه

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

برای دیدن قیمت تیشرت تبلیغاتی کلیک کنید

برای سفارش و هرگونه مشاوره با ما در تماس باشید

 021-88514187 | 021-88528169 | 021-88528168

مدیر فروش: 09122847163        مدیر عامل: 09123258457

تیشرت تبلیغاتی با تنوع بالا در رنگ و متریال

تولید تیشرت تبلیغاتی تعداد کم در جامه صنعت

یک تیشرت یک نوع پیراهن پارچه ای است که با نام تی شکل بدن و آستین های خود را نشان می دهد. به طور سنتی دارای آستین کوتاه و معمولا فاقد یقه است. پیراهن های تی شرت عموما از پارچه ای سبک و ارزان ساخته می شوند و شستن و تمیز کردن آن آسان است.

تولیدی لباس فرم جامه صنعت با در نظر داشتن موارد تبلیغاتی شرکت ها و مجموعه هایی که لباس کار های آنها را طراحی و تولید میکند اقدام به طراحی و تولید تیشرت تبلیغاتی کرده است.

تیشرت های تبلیغاتی یکی از کاربردی ترین روش های تبلیغات است که معمولا هتل ها و رستوران ها از آن استفاده میکنند.

طراحی و خلاقیت را با تولیدی لباس فرم جامه صنعت تجربه کنید.تبلیغات ویژه را با تی شرت های تبلیغاتی تولید شده انجام دهید و تیشرت شرکت خود را با افتخار بپوشید

جامه صنعت

See all author post

2 Comments

Leave a Reply