گلدوزی لباسکار  و تیشرت تبلیغاتی

ما با گلدوزی لباسکار  و تیشرت تبلیغاتی ، پارچه ها و طرح های شما معنا میبخشیم تا محصولی حرفه ای تولید شود.

شرکت تولیدی لباسکار جامه صنعت با طراحان مجرب در فن طراحی لباسکار خود را از رقبای دیگر بسیار متمایز نموده

لباسکار تبلیغاتی شرکتها در جهت بهتر شناخته شدن می باشد و  همواره در حال تبلیغات محصول و برند خود هستند تا در بازار از رقیبهای خود عقب نمانند در همین راستا تولیدی جامه صنعت اقدام به تولید پوشاک تبلیغاتی در غالب لباسکار تبلیغاتی با بهترین کیفیت طراحی و چاپ و گلدوزی نموده است.

تقریبا اکثر شرکت هائی که از لباس کار استفاده می نمایند  لوگو خود را با   گلدوزی که دوام بیشتری دارند روی لباس درج می کنند. این کار علاوه بر اینکه تبلیغات بسیار خوبی می باشد باعث میگردد اعتبار شرکت نیز افزایش یابد.

البته با توجه به تنوع بسیار زیاد لباس کار و وجود انواع بسیار مختلف ما می توانیم نسبت به دوخت با رنگ و مشخصات مورد نظر شما اقدام نمائیم. همچنین شما می توانید با تهیه لباسکار صنعتی مورد نظر خود آن را در اختیار ما قرار دهید تا ما لوگو و آرم شما را بروی آن حک نمائیم.

مواد استفاده و کاربردی شامل گلدوزی لباسکار  و تیشرت تبلیغاتی در محیط های اداری، شرکت ها، سازمان ها و ارگان ها، مراکز صنعتی، کارگاه ها و شرکت های ساختمانی، شرکت های نفت و گاز و پتروشیمی، لباس فرم جهت استفاده در فروشگاه های عرضه مواد غذائی، لباس فرم و کاپشن و شلوار نگهبانی و باغبانی و جلیقه لباس کار به عنوان لباس تبلیغاتی می باشد.

هم چنین شما عزیزان می توانید سفارش تیشرت تبلیغاتی تعداد کم و کالیته رنگ گشترده را درجامه سنعت ثبت سفارش نمایید

قیمت تیشرت تبلیغاتی به همراه لیست قیمت