تولیدی کاپشن مردانه در تهران

بزرگترین تولید کننده لباس کارگری و تیشرت های تبلیغاتی

بهترین تولیدی کاپشن مردانه در تهران با کیفیت بالا

اگر به دنبال تولیدی کاپشن مردانه در تهران هستید که کاپشن زمستانی و تولید کاپشن مهندسی با بالاترین قیمت و بهترین کیفیت را ارئه می دهد کافیست با تولید جامه صنعت تماس بگیرید.

برای معرفی محصولات تخصصی ابتدا به معرفی تولید انواع لباسکار صنعتی و کارگری می پردازیم که با بالاترین تنوع در طراحی و انتخاب بهترین پارچه های مناسب این لباس با نازلترین قیمت و با ارائه خدماتی چون گلدوزی دلخواه شما و چاپ لوگو شما در خدمت هستیم.


شماره تماس: 02188528169 | 02155293762 | 02155291097 | 02188528168

مدیر فروش: 09122847163

مدیر عامل: 09123258457

آدرس ایمیل : info@jamehsanat.com


محصول دیگری تولیدی جامه صنعت محصولات تبلیغاتی مانند تیشرت تبلیغاتی,کلاه تبلیغاتی ,انواع پیشبند تبلیغاتی و غیره می باشد که هر یک از این محصولات با بهترین کیفیت و با استفاده از دستگاه های روز تولید و توسط متخصصین طراحی می شود.

انواع محصولات دیگر ما مانند کاپشن مهندسی کاپشن زمستانی انواع کاپشن کارگری و صنعتی انواع لباس فرم اداری و انواع لباسکار می باشد .


نکات مهم در خرید کاپشن مردانه در تهران

اولین نکته ای که باید در خرید کاپشن در نظر بگیرید عایق پارچه است. این عایق باید از جنس پشم شیشه یا کرک باشد. بنظر ما بهترین عایق برای کاپشن کرک است، کرک پارچه ای از الیاف حیوانی است و بسیار مقاوم در برابر نفوذ سرما می باشد.

کیفیت کاپشن مردانه

دومین نکته ای که باید در خرید کاپشن به آن توجه کنید کیفیت کاپشن است. کاپشن باید از کیفیت دوخت بالایی برخوردار باشد و همچنین نباید زیپ آن با چند بار باز و بسته کردن خراب شود. با توجه به قیمت بالایی که کاپشن نسبت به سایر اقلام پوشیدنی دارد،  قطعا شما نمیخواهید هرسال برای خرید کاپشن هزینه کنید پس توجه داشته باشید کاپشنی که خریداری  میکنید از کیفیت بالایی برخوردار باشد.

ضد اب بودن کاپشن زمستانی

سومین نکته ای که باید به آن توجه کنید ضد آب بودن کاپشن است. امروزه برای جلوگیری از نفوذ آب از پارچه ی پلی استر استفاده میکنند این جنس در برابر نفوذ آب و باد مقاوم است و مانند یک عایق عمل میکند.

انواع جنس کاپشن

  • جنس جیر

کاپشن جیر علیرغم زیبایی که دارد نمیتواند شما را به خوبی گرم کند اما استایل شما را بسیار زیبا میکند و حتما پیشنهاد میکنیم یک کاپشن جیر در کمد خود داشته باشید.

  • جنس پشم شیشه

بهترین و گرم ترین نوع کاپشن است، اگر گرمای کاپشن برای شما مهم است پیشنهاد میکنیم حتما از کاپشن هایی از جنس پشم شیشه استفاده کنید این نوع کاپشن ها نسبتا قیمت بالایی دارد،  ولی نگران نباشید ما در ادامه چند کاپشن با قیمت مناسب به شما معرفی میکنیم.

  • جنس چرم

زیباتر از کاپشن چرم نداریم ! هر مردی باید یک کاپشن چرم در کمد خود داشته باشد، تا در قرار های نسبتا رسمی از آن استفاده کند کاپشن چرم علیرغم زیبایی که دارد میتواند در مقایل سرما مقاوم باشد. حتما به نوع چرم آن دقت کنید زیرا کیفیت کاپشن چرم ارتباط مستقیمی با قیمت آن دارد.


تولید انواع تیشرت تبلیغاتی با بهترین قیمت

جامه صنعت

See all author post