تولیدی جامه صنعت

تولیدی جامه صنعت تولید کننده لباسکار و تیشرت تبلیغاتی

شرکت تولیدی جامه صنعت با پیشرفته ترین و بروزترین دستگاههای دوخت وارد عرصه تولید لباسکار شده است.کارخانجات تولیدی جامه صنعت باعث اشتغال تعداد انبوه از صنعتگران و کارگران محترم در عرصه تولید میباشد.هدف شرکت تولیدی ما به این معنی بوده که همواره رضایت مندی مشتری در اولویت اول قرار دارد.

همواره مفتخریم با ارئه بهترین کیفیت و خدمات در تولید لباسکار صنعتی و مهندسی انواع تیشرت کار ،انواع تیشرت تبلیغاتی و کلاه و انواع محصولات تبلیغاتی،انواع کاپشن مانند کاپشن مهندسی و کاپشن زمستانی ،انواع لباس فرم اداری بانوان و اقایان با بروز ترین مدل ها و استفاده از دستگاه های دوخت حرفه ای و کادری مجرب و دلسوز در راه تولید ایرانی قدم برداشته ایم.

شما عزیزان برای سفارش هر گونه لباسکار و لباس فرم اداری و یا انواع پوشاک تبیلغاتی و تولیدی لباس فرم می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

 02188528169 | 02155293762  | 02155291097 | 02188528168

تولیدی پوشاک صنعتی

تولیدی پوشاک صنعتی و تبلیغاتی، برخلاف تصور برخی از هم وطنان که این کار را ساده تلقی می کنند ، امری پیچیده و پر مخاطره می باشد . موفقیت در تولید البسه مستلزم رعایت اصول و ریزه کاری های خاصی بوده و پیش نیاز هایی دارد که بی توجهی به آنها موجب شکست های زیان باری خواهد بود .

برای دیدن لیست قیمت تی شرت تبلیغاتی کلیک کنید.

 

دانش ، تجربه و اطلاعات در تولید پوشاک

فردی که بدون دانش و اطلاعات کافی و لازم ، فعالیت تولید پوشاک را از سر می گیرد در حقیقت به میدان نبردی پا نهاده است که نمیداند چطور باید بجنگد . خب احتمالا در همان ابتدا طعم شکست را خواهد چشید . اما چه دانش و اطلاعاتی برای کار تولید پوشاک احتیاج است؟
دانش و اشراف کامل بر مراحل مختلف تولید مهمترین عامل در راه اندازی می باشد . به عنوان مثال راه اندازی یک کارگاه خیاطی ، احتیاج به تسلط کافی در حوضه ی دوخت و برش خواهد داشت . مسلما تنها دانش بر روی طراحی لباس ، برای این کار کافی نیست . پس یاد گیری مبانی و کلیات مراحل تولید جایگاه ویژه ای در ابتدای امر خواهد داشت.تسلط بر امور اداری ، دانش نسبی به حسابداری و اسناد و آشنایی با مبانی اولیه ی بازار و بازاریابی نیز از موارد مهمی هستند که باید مورد توجه قرار گیرند .
ما در گروه تولیدی جامه صنهعت با تکیه بر دانش فنی و به روز محصولات متنوع و لایق ایرانی را خلق کرده ایم امیدواریم با حمایت از دانش و محصول ایرانی مارا در تولید ایرانی و کمک بع اقتصاد یاری نمایید

سلیقه و خلاقیت در تولید پوشاک

از چندین مواردی که بر روی سفارش یا فروش یک تولیدی لباس تاثیر مستقیم دارند ، شناخت سلیقه های جمعی روز و ابتکار عمل می باشد . این موضوع در عین بیان آسان ، بسیار پیچیده و مشکل بوده و اهمیت ویژه ای دارد . شناخت سلیقه ی حاکم بر عموم (Mode) و ابتکار عمل در تولیدات لباس ،زمانی تحقق خواهد یافت که با عزمی جدی و نگاهی دقیق و کارشناسانه ، در بازار های موجود گشت و گذار کرد .

دستگاه ها و مکان یک تولیدی پوشاک

دستگاه ها معمولا در ایران به نسبت سرمایه تهیه می گردد که شاید رویه ی مناسبی نباشد ، مسلما ماشین آلات تولید پوشاک ، هر چه بروزتر و با کیفیت تر باشند ، تولید نیز به همان نسبت بهینه تر و کارآمد تر خواهد بود ، استفاده از ماشین آلات بروز به غیر از فوائدش در زمینه تولید کم هزینه تر ،دست تولید کننده را برای کیفیت و ظاهر باز تر خواهد گذاشت.

برای دیدن مدل های متنوع و سفارش تیشرت تبلیغاتی کلیک کنید

جامه صنعت

See all author post