ارسال کالا در شرکت جامه صنعت

lg3-300x180send
ارسال کالا در شرکت جامه صنعت

نحوه ارسال کالا در جامه صنعت  به این صورت است که بسیار روی نحوه ارسال کالا و شرایط کالا حساس هستیم . و قطعا برای رسیدن کالا به دست شما به بهترین شکل اقدام خواهیم کرد.

که ما این حساسیت را در مجموعه جامه صنعت به کمترین حد رسانده و از کادر مجرب جهت بسته بندی و آماده سازی کالا و برای ارسال از بهترین روش های موجود استفاده میکنیم

نحوه ارسال: هزینه ارسال کالا به عهده مشتری میباشد

در تهران به صورت پیک انجام میشود

ارسال کالا به شهرستانها به صورت پست ،تیپاکس ، باربری ،پایانه مسافربری و هوایی

روش‌های ارسال کالا در جامه صنعت

 برای ارسال کالا از طرف تولید جامه صنعت چند روش مختلف وجود دارد که بسته به فاصله‎ مشتری از انبار اجناس و انتخاب وی برای مدت زمان تحویل سفارش، یکی از این روش ‎ها انتخاب می شود. معمولا اگر فاصله مکانی مشتری از انبار کالا و اجناس کوتاه باشد، برای ارسال کالا از پیک موتوری و یا باربری (بسته به ابعاد جنس) فقط در تهران  استفاده می شود؛ ولی اگر این مسافت طولانی باشد اجناس به طرق مختلف با توجه به مقصد نهایی برای مشتریان ارسال می شوند. در ادامه به انواع ارسال به مسیرهای طولانی خواهیم پرداخت.

روش‌ های ارسال پستی

 ارسال پستی به صورت پیشتاز یکی از مطمئن ‎ترین راه ها برای ارسال مرسولات است . در این روش بسته ‎ها حداکثر تا سه روز کاری به دست مشتریان می ‎رسند و محاسبه تعرفه ارسال با توجه به مسافت متغیر است.

روش ارسال سریع

 در روش ارسال سریع معمولا بسته ها بعد از یک روز کاری بدست مشتری می ‎رسد و ارسال محصولات توسط انواع سرویس های خدمات پیک موتوری و ارسال کالا  تنها در تهران انجام می گیرد. مشتریانی که برای تحویل کالای مورد نیازشان عجله دارند، می تواندد پس از ثبت سفارش هماهنگی لازم جهت ارسال سریع را با کارشناس مربوطه انجام دهند که کالا در اسرع وقت بدستشان برسد و و البته که هزینه ی این ارسال سریع نیز بر عهده شما مشتری محترم و گرامی می باشد.

ارسال توسط باربری اتوبوسی

 اگر امکان ارسال محصولات به صورت  پستی وجود نداشته باشد و یا بنابر درخواست مشتری از جامه صنعت مرکز تولید تیشرت تبلیغاتی، کالا ها می توانند از طریق باربری اتوبوسی ارسال شوند. در این روش مدت زمان تحویل سفارش بستگی به زمان حرکت اتوبوس ها به سمت مقصد مورد نظر و طول مسیر تا مقصد دارد.

ارسال از طریق حمل ‌و نقل هوایی

 اگر شرایط هیچ یک از موارد قبلی برای ارسال مهیا نباشد و یا اینکه زمان دریافت کالا برای مشتری اهمیت داشته باشد، می توان از حمل و نقل هوایی استفاده کرد که نرخ آن با توجه به وزن بسته ارسالی محاسبه می ‎شود. لازم به ذکر است که در این روش مشتریان برای دریافت کالا باید در فرودگاه حضور داشته باشند و بسته خود را تحویل بگیرند.

سرویس دهندگان ارسال مرسولات

تمامی روش های نام برده شده برای ارسال کالا توسط سرویس دهندگان، شرکت های حمل و نقل و شرکت های پستی موجود در سطح کشور انجام می شود.  هرکدام از این سرویس دهندگان سرویس های خاصی را ارائه می دهند که بسته به مسافت، وزن کالا، جنس و نوع کالا، داخل کشور بودن یا نبودن مقصد و… خدمات و قیمت مخصوص خودشان را دارند.

هم چنین شما عزیزان می توانید برای  سفارش انواع محصولات تبلیغاتی با ما تماس بگیرید

88514187 – 021 | 021-88528169 | 021-88528168

مدیر فروش: 09122847163

مدیر عامل: 09123258457

قیمت تیشرت تبلیغاتی به همراه لیست قیمت