معرفی برخی از پارچه های کاربردی لباس کار

معرفی برخی از پارچه های کاربردی لباس کار

محصولات جامه صنعت

علاوه بر این ، محدوده محصولات جامه صنعت ذاتاً پارچه های مقاوم در برابر شعله را که دارای خاصیت بالایی در سطح فیبر هستند ، می پوشاند.

ترکیبی از ترکیبات بهینه برای دستیابی به خواص طولانی مدت و همچنین مقاومت و دوام به محصولات لباس کار کمک می کند تا از دیگران متمایز شوند.

پارچه های کتان

پارچه های کتان ، به همراه بهترین راحتی ، بهترین محافظت در برابر گرما و شعله را دارند. این پارچه ها با استفاده از بهترین الیاف نخی برای استحکام و دوام ساخته می شوند و با یکپارچه سازی منحصر به فرد درمحصولات جامه صنعت ترکیب می شوند.

در نتیجه ، لباس کار تولید شده از این پارچه ها بدون از دست دادن خاصیت محافظتی و آسایش آنها ، ده ها چرخه شستشو را تحمل می کند ، و این باعث می شود آنها برای بخش نفت و گاز ، جایی که لباس ها دوباره و دوباره شسته می شوند ، مناسب باشد.

مشخصات پارچه های لباس کار

پارچه های لباس ، پارچه های مقاوم در برابر شعله پارچه های ضد آب ، پارچه کجراه ، پارچه تترون ،پارچه فاستونی که برای دوخت انواع لباس کار از جمله پیراهن و شلوار فرم اداری ،کت و شلوار ، لباس کار دو تکه ، لباس کار یکسره،لباس کار دو بنده و غیره استفاده میشود .

در حقیقت پارچه هایی که بطور خاص برای پاسخگویی به تقاضا برای عملکرد بالاتر در هر برنامه و بخش طراحی شده اند.

ما می خواهیم بسیاری از نوآوری های جدیدی را که در این محدوده ها ایجاد کرده ایم به نمایش بگذاریم ، و نشان از تخصص فنی و دانش بازار که ما را در توسعه پارچه های آینده سوق می دهد کمک بگیریم.

خواص پارچه های کتان

پارچه های کتان دارای خاصیت اتو شدن هستند که طول عمر آن بیشتر است و مطابق با استاندارد تأیید شده و باعث می شود که آنها مستقیماً در برابر پوست پوشیده شوند.

این محصولات با طیف وسیعی از خواص اضافی از جمله آنتی استاتیک ، دفع آب و پوشش ضد باد ساخته می شوند.

بزرگترین هدف تولیدی لباس فرم جامه صنعت کسب رضایت مشتریان میباشد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای الزامی میبایست تکمیل شوند.